تورهای تفریحی و خانوادگی

کارنوال ویارجو ایتالیا

 

*امکان حضور و شرکت در کارنوال ویارجو ایتالیا توسط گروه تخصصی مهام*

کارنوال ویارجو ایتالیا
زمان برگزاری:۱۵ بهمن- ۰۸ اسفند ۱۳۹۶
ویارجو ، ایتالیا

مکان برگزاری:مکان های مختلف ویارجو

کارناوال ویارجو ایتالیا در میان جاذبه های متعدد محبوبترین ناحیه ایتالیا، یعنی ناحیه توسکانی از جایگاه معتبری در جهان برخوردار است.

این رویداد، یکی از مهمترین و تحسین شده ترین کارناوال های بین المللی به شمار می آید. رویدادی که هر سال هزاران نفر گردشگر و مردم ایتالیا در آن شرکت می کنند.

رژه های این رویداد، هزاران بازدیدکننده از تمام گروه های سنی راجلب می‌نماید؛ بازدیدکنندگانی که برای تماشای جایگاه های سیار و رژه های تماشایی در این رویداد شرکت می کنند و همینطور از تنفس هوای جشن که در روزهای برگزاری بالماسکه دسته جمعی در این شهر جریان دارد، لذت می‌برند.

این کارناوال فقط مخصوص بزرگسالان نیست، از حضور کودکان در این رویداد نیز استقبال می‌شود و می توانند همراه با والدینشان از تفریحات و سرگرمی های بسیار این رویداد لذت ببرند.

کل رژه ها در طول ساعات روز درحالی برگزار می‌شود که همه ‌شرکت ‌کنندگان درمراسم جشن بزرگ، لباس های مناسب جشن به تن دارند و موسیقی‌های مختلفی اجرا می شود.

حس و حال جشن همه را به شرکت در این رویداد و همینطور رقص دعوت می‌کند.

میهمانان مشهور، شخصیت های سیاسی و ورزشی هر سال برای تحسین ایپاپیه ماشه (خمیر کاغذ) در این رویداد شرکت می کنند و حضور هزاران تماشاچی هم بر موفقیت این رویداد صحه می‌گذارد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.