تورهای تفریحی و خانوادگی

جشنواره فیلم کوتاه کلرمون فران

 

*امکان حضور و شرکت در جشنواره فیلم کوتاه کلرمون فران توسط گروه تخصصی مهام*

جشنواره فیلم کوتاه کلرمون فران

زمان برگزاری:۱۳-۲۱ بهمن ۱۳۹۶
کلرمون-فران ، فرانسه
مکان برگزاری:مکان های مختلف کلرمون-فران

جشنواره فیلم کوتاه کلرمون فران از سال ۱۹۷۹ در یک کلوپ فیلم دانشجویی در شهر کلرمون فران فرانسه آغاز به کار نمود. این جشنواره از آن زمان به بعد به تدریج به بزرگترین رویداد فیلم کوتاه جهان تبدیل شده‌است.

این جشنواره با برخورداری از ۱۳ سالن سینما، بیش از ۳۰۰۰ کارشناس معتبر و ۱۵۰۰۰۰ ورودی فیلم در میان بزرگترین جشنواره های فیلم کوتاه کشور فرانسه پس ازجشنواره فیلم کن، از دومین جایگاه برخوردار است.

بازار فیلم کوتاه این جشنواره که رویدادی منحصر به فرد به شمار می آید هرسال در کنار این جشنواره پذیرای حرفه ای های این عرصه می‌باشد.

کارگردانان، هنرپیشگان، تهیه کنندگان و‌متخصصین بسیاری سال ها پیش از گرایش به ساخت فیلم بلند و سینمایی خود شاهد پیشرفت و ارتقا حرفه خود در این فستیوال در پایتخت استان اوورنی فرانسه بوده اند.
بخش مسابقه بین المللی این جشنواره، سرشار از شگفتی و لحظاتی کمیاب است، بخشی که فیلم‌هایی از طیف های مختلف در کنار هم ‌قرار ‌می‌گیرند.
فیلم های کوتاه ارزشمند انیمیشن، فیلم های کوتاه مستند، فیلم های کوتاه کمدی درخشان، فیلم‌های کوتاه داستانی واقعی یا فیلم های کوتاه ‌دانشجویی از برخی از بهترین مدارس فیلمسازی بدون شک شما را به سفری منحصر به فرد در عرصه فیلمسازی جوان می برد.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *