اقامت ثبت شرکت

اقامت ثبت شرکت آذربایجان

برای مهاجرت به آذربایجان راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی آذربایجان از طریق ثبت شرکت در آذربایجان و در نهایت ویزای کار در آذربایجان می‌باشد. از دیگر روش های اخذ اقامت میتوان به تحصیل در آذربایجان ، شرایط مهاجرت به آذربایجان از طریق تخصص، اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آذربایجان اشاره کرد.

موسسه ما امکانات زیر را در زمینه ثبت شرکت در آذربایجان امکان پذیر کرده است. همکاری های ما در این خصوص عبارتند از:

-تهیه پیش نویس مقاله همکاری ( برای ثبت شرکت در آذربایجان ضروری می‌باشد ).
این مقاله همکاری که جهت ثبت شرکت در آذربایجان طراحی شده است، میبایست به امضای وکیلان مدافع برسد. (همانند مراحلی که در محضر‌ها صورت می‌گیرد، طی کردن مراحلی که توسط قانون آذربایجان طراحی شده است.)
-تهیه پیش نویس از تمامی مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آذربایجان نیاز است.
این مدارک عبارتند از: امضای نمونه، پر کردن فرمی که توسط دفاتر ثبت شرکت آذربایجان در اختیار افراد قرار می‌گیرد، کپی گذرنامه و …
-ترتیب مراحل در دفاتر ثبت اسناد رسمی ( فرایند ثبت شرکت در آذربایجان می‌بایستی در دفاتر ثبت اسناد رسمی آذربایجان انجام گیرد ).
-پیشنهاد دفاتر ثبت شرکت در آذربایجان ( در صورت نیاز ).
دفاتر ثبت شرکت در آذربایجان مشخص می‌کنند که شرکت‌های آذربایجانی در کدام ستادها اختیار فعالیت دارند. این دفاتر ثبت شرکت زیر نظر دولت فعالیت می کنند.
-افتتاح یک حساب بانکی جهت ثبت شرکت در آذربایجان.
این مورد به حساب سرمایه‌های داخلی و حساب‌های بانکی بعد از تاسیس شرکت نیز اشاره دارد.
-پیشنهاد حسابدارهای مجرب جهت فعالیت در شرکت های آذربایجانی.
-خدمات حسابرسی پیشنهادی جهت ثبت تجارت های جدید در آذربایجان.
هر ساله افراد زیادی تمایل دارند برای تحصیل کار و زندگی وارد کشور آذربایجان شوند. حال چرا افراد این کشور را برای زندگی انتخاب می نمایند؟ مزایای ثبت شرکت در این کشور چیست؟ شرایط مهاجرت به آذربایجان از طریق ثبت شرکت چیست؟ روش‌های مختلف مهاجرت سرمایه‌گذاری به این کشور چیست؟ در این مقاله سعی شده است شما را با شرایط کار , راه‌های مهاجرت ، تحصیل و هزینه زندگی در آذربایجان آشنا نماییم.

برای مهاجرت به آذربایجان راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی از طریق ثبت شرکت و همچنین ویزای کار در آذربایجان می‌باشد. از دیگر روش‌های اخذ اقامت می‌توان به تحصیل ، مهاجرت از طریق تخصص و کار در جمهوری آذربایجان ، اخذ اقامت از طریق خرید ملک اشاره کرد.

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آذربایجان

این در مطلب به صورت کلی اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در آذربایجان را ارائه می‌دهیم. ثبت شرکت در آذربایجان دارای مزایا و البته معایبی است. ما توصیه میکنیم، افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در آذربایجان شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند، چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد مهاجرت به آذربایجان را داشته باشد، روش‌های دیگری هم موجود است.

ثبت شرکت در آذربایجان دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد از افتتاح حساب بانکی بین‌المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آذربایجان، همگی امکان پذیر می‌باشد.

اقامت و ثبت شرکت در خارج از کشور: ثبت شرکت در کشور‌های مختلف یکی از راه حل‌های اخذ اقامت و مهاجرت به آن کشور محسوب می‌شود. گاهی شما برای مهاجرت به یک کشور مثلا اروپایی باید اقدام به سرمایه‌گذاری نمائید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین‌تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید. قیمت ملک و هزینه زندگی بایستی، قبل از شروع تجارت و کسب کار در آذربایجان به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در آذربایجان باید موراد زیر را در نظر گرفت:

-خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار.
-انتظاراتی که از محصولات و خدمات می‌رود.
-تعیین تیم مدیریت.
-نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در آذربایجان بایستی مشخص گردد.
برآوردهای مالی و هزینه‌ها:
-هزینه ثبت شرکت
-هزینه نگهداری سالانه شرکت
-تمکن یاساپورت مالی برای ثبت شرکت
در ثبت شرکت‌های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در آذربایجان وثبت شرکت با چند نفر بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.

توصیه می‌شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در همین کشور اقدام کرده و شایان ذکر است که داشتن حساب ارزی در آذربایجان کاری بسیار ساده می‌باشد. افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت، مدرک ثبت تجاری، اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. مدارک لازم به فرم شرکت بستگی دارد.

پل ارتباطی غرب امکان تاسیس شرکت‌های ذکر شده در زیر را به افراد پیشنهاد می کند این شرکت‌ها عبارتند از:

تاسیس شرکت با مسئولیت محدود (LLC)
این شرکت‌ها با اهداف بازرگانی تاسیس می‌گردند و گسترده‌ترین کاربرد در آذربایجان را دارند. این شرکت‌ها دیگر شرکت‌های پایدار در سایزهای کوچک و متوسط، با حداقل یک عضو را در بر می‌گیرند. ناگفته نماند که شرکت کنندگان همکاری‌هایی در خصوص سرمایه‌گذاری‌های قانونی نیز دارند. با توجه به نام قانونی پیشنهاد شده برای این شرکت‌ها، فعالیت‌های افراد در چهارچوبه‌ی محدودی قرار می گیرد. ناگفته نماند که سود حاصل از این مشارکت‌ها به تنهایی قابل بهره‌برداری نمی‌باشد.

افتتاح شرکت سهامی خاص (JSC)

این شرکت‌ها در خصوص فعالیت‌های تجاری با مقیاس‌های بزرگ طراحی شده‌اند، وجود دو بنیانگذار، دو شخص یا اشخاص حقوقی برای تاسیس این شرکت‌ها کفایت می‌کند. JSC صندوق‌های خاصی را برای تقسیم سهام در نظر می‌گیرد، صندوق‌هایی که صاحبانش سهامداران می‌باشند. سرمایه این شرکت‌های سهامی قابل انتقال و مبادله در عموم می‌باشند. سهامداران JSC برای انجام فعالیت‌هایی مانند اخذ وام و دادن بدهی‌ها می‌بایست مورد اعتماد باشند. ناگفته نماند که JSC می‌بایست از هیئت مدیران، شورای نظارت و کمیسیون حسابرسی برای تشکیل جلسه با سهامداران تشکیل شده باشد.

شرکت  تضامنی
شرکت تضامنی شرکتی است که امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می‌شود.

شرکت سهامی با مسولیت محدود (JSC)
عملکرد شرکت سهامی با مسئولیت محدود از نظر قوانین در نظر گرفته شده برای هیئت مدیران و مسئولیت محدود سهامداران همانند عملکرد شرکت ذکر شده اولی می‌باشد. این شرکت توسط یک یا دو شخص حقیقی یا اشخاص حقوقی تاسیس می‌گردد و سرمایه‌های موجود ما بین سهامداران تقسیم می‌گردد. تفاوت اصلی مابین دو نوع JSC این است که در مورد دومی امکان انتقال سهام و مبادله آن‌ها در عموم وجود دارد.

شعب آذری، شرکت‌های تابعه و یا شرکت‌های نماینده قابلیت راه‌اندازی شعب داخلی در خود آذربایجان را دارند. این شعب قادر به فعالیت جداگانه از شرکت‌های مادر (شرکت‌هایی که شرکت‌های سهامی خارجی را در خود جای داده‌اند) یا شرکت‌های مادر توسعه یافته در آذربایجان می‌باشند.

لطفا توجه داشته باشید، اگر یک شهروند خارجی قصد افتتاح یک شرکت در آذربایجان را دارد لازم است که آن را در دفاتر ثبت شرکت به قصد انجام فعالیت‌های تجاری به ثبت برساند. (این شرایط اشاره به ثبت شرکت در کشورهای خاص دارد)

پل ارتباطی غرب، فعالیت در شرکت‌های از قبل ساخته شده را به افراد پیشنهاد می‌کند و مالیات بر ارزش افزوده را در دفاتر، به ثبت می‌رساند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *